Індивідуальне замовлення

FinMorning від компанії FinAssistant

Щоп’ятниці з 10 по 13 годину кожен відвідувач «Часопису» має нагоду отримати безкоштовну пораду щодо бухгалтерії, податків та кадрового обліку від компаній «Фінасистент» ТОВ.

http://chasopys.ua/events/event-724.html

fin_843x403В кожному бізнесі існують основні бізнес-процеси, які дозволяють виконувати місію компанії та заробляти гроші. Однак невід’ємною частиною бізнесу завжди є також допоміжні бізнес-процеси (адміністративна діяльність), які покликані зберегти зароблені гроші, захистити компанію від потенційних ризиків чи виконати обов’язки, які покладаються на компанію з боку держави чи суспільства. Прикладами таких допоміжних бізнес-процесів можуть слугувати: налагодження системи бухгалтерського обліку, сплата податків, оформлення трудових відносин з працівниками та інше.

Як правило, більшість бізнесів, що розвивається, на початкових етапах свого існування концентруються на основних бізнес-процесах, не маючи змоги витрачати свої обмежені ресурси (грошові та часові) на адміністративну діяльність. Нажаль, іноді такий підхід веде до збільшення витрат та ризиків у майбутньому. Тому, компанія «Фінасистент» ТОВ у партнерстві з «Часописом» запроваджує FinMorning з компанією FinAssistant – щоп’ятниці з 10 по 13 годину відвідувачі «Часопису» зможуть безкоштовно отримати пораду кваліфікованого бухгалтера щодо налагодження адміністративної діяльності (бухгалтерія, податки, кадровий облік, фінансове консультування та інше) у бізнесі, що розвивається.

За словами директора та співзасновника компанії «Фінасистент» ТОВ Бородіна Олександра: «Компанія існує з 2011 року. Створенню компанії, її місії та команди допомагав мій особистий досвід – більше ніж 15 років інтенсивної роботи у бухгалтерії та фінансах. Місія компанії полягає у тому, щоб допомагати бізнесу, що розвивається, налагоджувати допоміжні бізнес-процеси переважно у сфері бухгалтерії та фінансів за рахунок ефективного використання професійного досвіду та навичок наших співробітників. Наша спеціалізація – початковий, дрібний та середній бізнес, що розвивається. Наші ретельно відібрані співробітники мають багаторічний досвід роботи на посадах головних бухгалтерів та фінансових директорів  в різних галузях господарства. Ми допоможемо Вам розвинути Ваш бізнес, звільнивши Вас від фінансово-адміністративної рутини та додаткових витрат Вашого часу та ресурсів». Більше інформації про компанію «Фінасистент» ТОВ на сайті http://finassistant.com.ua/

Заплановані Зустрічі на 2015 рік

28 листопада 10:00, 05 грудня 10:00, 12 грудня 10:00, 19 грудня 10:00, 26 грудня 10:00 (реєстрація на сайті часопису за посиланням http://chasopys.ua/events/event-757.html)