Індивідуальне замовлення

Ціни на послуги

Кожен бізнес наших клієнтів – унікальний. Ми свідомо не вказуємо фіксовані ставки.

Наша цінова політика базується на принципі: вартість наших послуг повинна бути на 10% -15% дешевшою за оціночні витрати зарахування  та прийняття Вами бухгалтера у штат.

Такий підхід передбачає те, що перш за все, перед тим як озвучити Вам вартість наших послуг, нам необхідно сформувати базове розуміння Вашого бізнесу і оцінити обсяг передбачуваної роботи. Для цього ми попросимо Вас відповісти на кілька простих запитань про Ваш бізнес (галузь, кількість операцій / документів, кількість співробітників, тощо). Після отримання від Вас необхідної інформації ми зможемо оцінити вартість послуг для Вас. Як правило, чим складніший бізнес (кількість операцій / документів), тим вище ціна наших послуг, яка повністю виправдана затратами на кількість  часу та ступенем кваліфікації наших співробітників, необхідних для Вашого обслуговування.

Ми чудово розуміємо Ваше прагнення отримати послуги високої якості за прийнятною ціною та мати більше часу для управління основними бізнес процесами. Наша цінова політика досить гнучка завдяки високій ефективності використання наших ресурсів,  економії на масштабах та  дозволяє Вам досягти:

– Індивідуального підходу в обслуговуванні

– Економії на оплату праці штатного бухгалтера та витрат на податки на заробітну плату

– Високої якості отриманих послуг

Кілька простих кроків, щоб дізнатися про ціни на наші послуги:

  1. Зв’яжіться з нами як Вам буде зручніше (див. Розділ Контакти)
  2. Дайте відповіді на ряд простих запитань про необхідні послуги для Вашого бізнесу
  3. Отримайте цінову Пропозицію для Вашого бізнесу (за кілька днів Ви отримуєте повну інформацію)

Ми завжди готові до спілкування та діалогу з Вами